CR6028-1R2N
MFR.Part #
CR6028-1R2N
JLCPCB Part #
C7588749
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2uH 16mΩ 4.3A 6.5A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS