CMPI0650-100M
MFR.Part #
CMPI0650-100M
JLCPCB Part #
C22439080
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
10uH 4.5A 5.3A 60mΩ ±20% SMD,7.2x6.6mm Power Inductors ROHS