CMPI1040-220M
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CMPI1040-220M
JLCPCB Part #
C7588951
Package
SMD,11.5x10mm
Description
22uH 4.8A 5.3A 66.8mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS