CR6028-6R8M
MFR.Part #
CR6028-6R8M
JLCPCB Part #
C7588751
Package
SMD,6x6mm
Description
2.4A 2.6A 56mΩ 6.8uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS