CMPI0518-4R7M
MFR.Part #
CMPI0518-4R7M
JLCPCB Part #
C7588908
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
3.5A 4.7uH 4A 85mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS