CRH252012S-4R7MT
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CRH252012S-4R7MT
JLCPCB Part #
C520215
Package
1008
Description
1.1A 1.1A 190mΩ 4.7uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS