CR4012A-150M
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CR4012A-150M
JLCPCB Part #
C7588617
Package
SMD,4x4mm
Description
15uH 310mΩ 650mA 680mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS