CMPI0420-6R8M
MFR.Part #
CMPI0420-6R8M
JLCPCB Part #
C22439081
Package
SMD,4.5x4.2mm
Description
140mΩ 2.5A 2A 6.8uH ±20% SMD,4.5x4.2mm Power Inductors ROHS