LQH32CN2R2M3LCAY
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
LQH32CN2R2M3LCAY
JLCPCB Part #
C20616802
Description
2.2uH 790mA 97mΩ Unshielded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS