CMPI0420-1R0M
MFR.Part #
CMPI0420-1R0M
JLCPCB Part #
C7588897
Package
SMD,4.5x4.2mm
Description
1uH 24mΩ 4.5A 7A Molded Inductor ±20% SMD,4.5x4.2mm Power Inductors ROHS