VSK-S1-12U
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
VSK-S1-12U
JLCPCB Part #
C7413674
Package
DIP,33.7x22.2mm
Description
1 12V 1W 73% 83mA 85VAC~305VAC DIP,33.7x22.2mm AC-DC Power Modules ROHS