VAQE6W-Q24-S15-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
VAQE6W-Q24-S15-D
JLCPCB Part #
C6015601
Package
DIP,31.6x20.3mm
Description
1 15V 3kV 400mA 6W 88% 9V~36V DIP,31.6x20.3mm Isolated Power Modules ROHS