TBP03P5-350-03BE
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBP03P5-350-03BE
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~28 1x3P 3 3.5mm 320V 3P 7A Blue Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS