PQAE50-D24-S12-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQAE50-D24-S12-D
JLCPCB Part #
C5710614
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 12V 18V~36V 4.167A 50W 91% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS