TBP02R2-381-14BK
MFR.Part #
TBP02R2-381-14BK
Description
-40℃~+105℃ 1 14 14P 1x14P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Through Hole - Pluggable System Terminal Block ROHS