PEME2-S24-D24-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PEME2-S24-D24-S
JLCPCB Part #
C7327343
Package
SIP,19.7x7.1mm
Description
2 2.016W 21.6V~26.4V 24V 3kV 42mA 83% SIP,19.7x7.1mm Isolated Power Modules ROHS