TBLH10-500-12BK
MFR.Part #
TBLH10-500-12BK
JLCPCB Part #
C5797120
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10A 12 12P 300V 5mm Black Through Hole Plugin,P=5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS