PRMC3-D12-S15-S
MFR.Part #
PRMC3-D12-S15-S
JLCPCB Part #
C7328495
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 15V 200mA 3W 3kV 83% 9V~18V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS