PYBJ15-Q48-S12-OD
MFR.Part #
PYBJ15-Q48-S12-OD
JLCPCB Part #
C7030353
Package
DIP,38.7x27.2mm
Description
1 1.25A 1.5kV 12V 15W 18V~75V 89% DIP,38.7x27.2mm Isolated Power Modules ROHS