TBLH10-350-08BK
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBLH10-350-08BK
JLCPCB Part #
C7359107
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
1 10A 3.5mm 300V 8 8P Black Through Hole 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS