TBLH10-350-05BK
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBLH10-350-05BK
JLCPCB Part #
C3308804
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+130℃ 1 10A 16~24 1x5P 3.5mm 300V 5 5P Black 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS