TB010-508-12BE
MFR.Part #
TB010-508-12BE
JLCPCB Part #
C5979925
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 12 20A 300V 5.08mm Blue Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS