TB007-508-05BE
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TB007-508-05BE
JLCPCB Part #
C6547310
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 16A 300V 5 5.08mm Blue 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS