TB008A-508-22BE
MFR.Part #
TB008A-508-22BE
JLCPCB Part #
C6329110
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 16A 22 22P 300V 5.08mm Blue Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS