TB007-508-12BE
MFR.Part #
TB007-508-12BE
JLCPCB Part #
C5979911
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 12 16A 300V 5.08mm Blue Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS