TB006-508-21BE
MFR.Part #
TB006-508-21BE
JLCPCB Part #
C6547308
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 12A 21 300V 5.08mm Blue 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS