TB004-508-23BE
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TB004-508-23BE
JLCPCB Part #
C6329106
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 16A 23 300V 5.08mm Blue Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS