TB004-508-24BE
MFR.Part #
TB004-508-24BE
JLCPCB Part #
C6547302
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 16A 24 24P 300V 5.08mm Blue 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS