PQQ10W-Q24-S12-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQQ10W-Q24-S12-S
JLCPCB Part #
C7328266
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 10W 12V 833mA 88% 9V~36V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS