TB004-508-19BE
MFR.Part #
TB004-508-19BE
JLCPCB Part #
C7119874
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 16A 19 300V 5.08mm Blue 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS