TB004-508-15BE
MFR.Part #
TB004-508-15BE
JLCPCB Part #
C5954873
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15 16A 300V 5.08mm Blue Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS