V7815W-500
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
V7815W-500
JLCPCB Part #
C6015276
Package
SIP,11.5x9mm
Description
1 15V 20V~72V 500mA 94% SIP,11.5x9mm DC-DC Power Modules ROHS