PYBJ6-D24-S15-D
MFR.Part #
PYBJ6-D24-S15-D
JLCPCB Part #
C5848426
Package
DIP,32.6x19.1mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~36V 400mA 6W 86% DIP,32.6x19.1mm Isolated Power Modules ROHS