PYBJ6-D12-S5-OD
MFR.Part #
PYBJ6-D12-S5-OD
JLCPCB Part #
C5713732
Package
DIP,31.6x18.1mm
Description
1 1.2A 1.5kV 5V 6W 81% 9V~18V DIP,31.6x18.1mm Isolated Power Modules ROHS