PYBJ15-Q24-S15-M
MFR.Part #
PYBJ15-Q24-S15-M
JLCPCB Part #
C6957880
Package
SMD-15P,39.1x29.5mm
Description
1 1.5kV 15V 15W 1A 89% 9V~36V SMD-15P,39.1x29.5mm Isolated Power Modules ROHS