PYBJ15-Q24-S15-OM
MFR.Part #
PYBJ15-Q24-S15-OM
JLCPCB Part #
C7266621
Package
SMD-15P,38.7x27.2mm
Description
1 1.5kV 15V 15W 1A 89% 9V~36V SMD-15P,38.7x27.2mm Isolated Power Modules ROHS