PQS075-S24-S15-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQS075-S24-S15-S
JLCPCB Part #
C7328269
Package
SIP,11.6x6mm
Description
1 1.5kV 15V 22.8V~25.2V 50mA 74% 750mW SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS