PCN1-S12-S12-M-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PCN1-S12-S12-M-TR
JLCPCB Part #
C6356975
Package
SMD-5P,13.7x9.8mm
Description
1 1.5kV 10.8V~13.2V 12V 1W 79% 84mA SMD-5P,13.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS