PQME1-S24-S12-S
MFR.Part #
PQME1-S24-S12-S
JLCPCB Part #
C5710644
Package
SIP,19.7x6mm
Description
1 1.5kV 12V 22.8V~25.2V 73% 83mA 996mW SIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS