PQMC3-D12-D15-S
MFR.Part #
PQMC3-D12-D15-S
JLCPCB Part #
C6147896
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1.5kV 100mA 15V 2 3W 80% 9V~18V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS