PDSE1-S12-S12-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PDSE1-S12-S12-D
JLCPCB Part #
C6357338
Package
DIP,12.7x10.2mm
Description
1 10.8V~13.2V 12V 1W 3kV 80% 83mA DIP,12.7x10.2mm Isolated Power Modules ROHS