PQMC1-D12-S12-S
MFR.Part #
PQMC1-D12-S12-S
JLCPCB Part #
C7029689
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 12V 1W 80% 83mA 9V~18V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS