AM10G-1205NZ
MFR.Part #
AM10G-1205NZ
JLCPCB Part #
C6123641
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 10W 2A 5V 84% 9V~18V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS