PQMC1-D12-D12-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQMC1-D12-D12-S
JLCPCB Part #
C6147882
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1.5kV 12V 1W 2 41mA 80% 9V~18V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS