PQDE6W-Q24-D24-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQDE6W-Q24-D24-D
JLCPCB Part #
C5845641
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 125mA 2 24V 6W 88% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS