PQDE6W-Q24-D15-D
MFR.Part #
PQDE6W-Q24-D15-D
JLCPCB Part #
C6953181
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
15V 2 200mA 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS