PQDE6W-Q24-D12-D
MFR.Part #
PQDE6W-Q24-D12-D
JLCPCB Part #
C6147878
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 12V 2 250mA 6W 87% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS