PQDE6W-Q110-S24-H-D
MFR.Part #
PQDE6W-Q110-S24-H-D
JLCPCB Part #
C7328213
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 2.25kV 24V 250mA 40V~160V 6W 86% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS