PQC60-24-S24-H
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQC60-24-S24-H
JLCPCB Part #
C6358463
Package
DIP,51.4x26.2mm
Description
1 1.5kV 2.5A 24V 60W 93% 9V~36V DIP,51.4x26.2mm Isolated Power Modules ROHS