PQC60-24-S15
MFR.Part #
PQC60-24-S15
JLCPCB Part #
C5845633
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 4A 60W 93.3% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery、Light-load high efficiency mode DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS